Salezjanie
87-100 Toruń
ul. Św. Jana Bosko 1
tel. 56 648 64 16

I miejsce w województwie

    Z dumą informujemy, że nasza szkoła czwarty rok z rzędu zajęła I miejsce w województwie pod względem ilości laureatów i finalistów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Na uroczystej gali Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pan Marek Gralik przekazał ks. Dyrektorowi specjalny List Gratulacyjny i puchar dla najlepszej szkoły podstawowej.
    Szkoła zajęła I miejsce z 69 tytułami laureatów i finalistów - 23 laureatów i 23 finalistów w szkole podstawowej i w gimnazjum 11 laureatów i 12 finalistów.

SZKOŁA PODSTAWOWA,
LAUREACI:

Marek Rauchfleisz (biologia, chemia, fizyka, geografia, matematyka)
Piotr Karbowski (biologia, fizyka, geografia, j. niemiecki)
Dominika Pik (fizyka, j. polski, fizyka i astronomia)
Paweł Grabowski (historia),
Maja Buszman (j. angielski),
Ada Lewczak (j. angielski),
Teresa Masztalerz (j. angielski),
Marcelina Marcinkowska (j. angielski),
Franciszek Kalemba (j. angielski),
Zofia Hrynkiewicz (j. niemiecki),
Emilia Borodo (j. polski),
Krzysztof Osmański (j. polski),
Wiktoria Szymańska (j. polski),
Mikołaj Trzebuchowski (j. polski).

FINALIŚCI:
BIOLOGIA: Karolina Gryń, Alicja Jędrzejewska, Marcelina Marcinkowska, Dominika Pik, Bartosz Seichter, Małgorzata Skorwider,;
CHEMIA: Dominika Pik, Wojciech Sielatycki;
HISTORIA: Marek Rauchfleisz, Mikołaj Trzebuchowski;
JĘZYK ANGIELSKI: Aleksandra Kalinowska, Piotr Karbowski, Szymon Pietruszka, Dominika Pik;
JĘZYK POLSKI: Karolina Gryń, Alicja Jędrzejewska, Marcelina Marcinkowska;
MATEMATYKA: Oliwer Filipowicz, Paweł Osmański, Dominika Pik, Bartosz Seichter.

Nauczyciele przygotowujący uczniów:
pani Barbara Kowalska (j. polski - 4 laureatów i 3 finalistów),
pani Aleksandra Szudy-Sojak (j. angielski - 4 laureatów i 2 finalistów),
pani Magdalena Lutowska (biologia - 3 laureatów i 8 finalistów),
pani Maria Bigos (chemia - 3 laureatów i 2 finalistów),
pan Arkadiusz Stern (j. niemiecki - 3 laureatów),
pani Aleksandra Karpińska (j. angielski - 2 laureatów i 3 finalistów),
pan Marcin Lejman (fizyka, matematyka - 2 laureatów i 3 finalistów),
pan Andrzej Sobieszczyk (historia - 2 laureatów i 3 finalistów),
pani Grażyna Piskorska (geografia - 2 laureatów i 1 finalista),
pani Katarzyna Wawrzyniak (j. hiszpański - 2 laureatów i 1 finalista),
pan Zbigniew Masłoń (fizyka - 2 laureatów),
pan Mikołaj Dembek (chemia - 1 laureat i 2 finalistów),
pani Agnieszka Paczkowska (j. polski - 1 laureat i 2 finalistów),
pani Agata Jędrzejewska (j. polski - 1 laureat),
pani Maria Piwińska (informatyka - 2 finalistów),
pan Kacper Dembek (matematyka - 1 finalista),
pani Małgorzata Kiełbasa (matematyka - 1 finalista).

GIMNAZJUM:
LAUREACI:

Lidia Kłosowska (biologia, chemia, j. hiszpański),
Miłosz Konopacki (j. niemiecki, j. polski),
Michał Krajewski (chemia, historia),
Antoni Radkiewicz (chemia, fizyka),
Nina Komorowska (j. hiszpańska),
Marcin Tyl (j. angielski).

FINALIŚCI:
BIOLOGIA: Zofia Raginia;
CHEMIA: Maciej Szalaty, Karolina Ulman;
GEOGRAFIA: Mikołaj Wajkert;
HISTORIA: Agata Marchlewska;
INFORMATYKA: Maciej Głowacki, Adam Grabowski;
JĘZYK ANGIELSKI: Matylda Michalska;
JĘZYK HISZPAŃSKI: Laura Lenkiewicz;
JĘZYK POLSKI: Agata Rozynkowska, Karolina Ulman;
MATEMATYKA: Maciej Szalaty.

Serdecznie gratulujemy!