Salezjanie
87-100 Toruń
ul. św. Jana Bosko 1
tel. 56 648 64 16

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu J. Angielskiego - Fox 2020



UWAGA! UWAGA! ZMIANY W WYNIKACH KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOX"! W związku z ponownym przeliczeniem głosów przez organizatora konkursu, zmieniła się lista uczniów nagrodzonych w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX" w kategorii KITTENS. Nasza szkoła może zatem poszczycić się zdobyciem przez uczennicę Dominikę Zielińską z kl. 4a tytułu LAUREATA konkursu! Pozostali uczniowie uzyskali aż 16 wyników BARDZO DOBRYCH i 21 wyników DOBRYCH! Wyniki szczegółowe: LAUREAT:
Dominika Zielińska - kl. 4b, opiekun - p. Aleksandra Karpińska


WYNIK BARDZO DOBRY:

KATEGORIA DUCKS (klasy 7 i 8):
Ada Lewczak - kl.8a, opiekun - p. Anita Lewicka
Teresa Masztalerz - kl. 8b, opiekun - p. Anita Lewicka
Antonina Sklarek - kl. 8b, opiekun - p. Katarzyna Piotrowska
Paulina Grochowska - kl. 7a, opiekun - p. Katarzyna Piotrowska

KATEGORIA BUNNIES (klasy 5 i 6):
Karolina Rasielewska - kl. 5b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Tadeusz Zakrzewski - kl. 6a, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Agata Białęcka - kl. 6b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Emilia Łątkowska - kl.5a, opiekun - p. Anita Lewicka
Zuzanna Jasik - kl. 5b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Kalina Wajkert - kl. 6b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Krzysztof Grochowski - kl. 6b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Piotr Karczewski - kl. 6a, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Maria Krawczuk - kl. 6c, opiekun - p. Joanna Sklarek

KATEGORIA KITTENS (klasy 3 i 4):
Maja Czechowicz - kl. 4b, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Wiktor Iwicki - kl. 3a, opiekun - p. Monika Antonik
Zuzanna Glinkiewicz - kl. 4a, opiekun - p. Aleksandra Karpińska


WYNIK DOBRY

KATEGORIA DUCKS (klasy 7 i 8):
Michał Ziółkowski - kl. 8a, opiekun - p. Anita Lewicka
Michał Karczewski - kl. 8b, p. Anita Lewicka
Martyna Rewucka - kl. 8c, opiekun - p. Anita Lewicka
Mateusz Gwiździel - kl. 8c, opiekun - p. Anita Lewicka
Wojciech Kozłowski - kl. 8c, opiekun - p. Anita Lewicka
Antonina Janocha - kl. 8b, opiekun - p. Anita Lewicka
Michał Ciałowicz - kl. 7a, opiekun - p. Katarzyna Piotrowska

KATEGORIA BUNNIES (klasy 5 i 6):
b> Marianna Dobrzeniecka - kl. 6c, opiekun - p. Joanna Sklarek
Maria Żółtowska - kl. 6b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Piotr Adamczyk - kl. 6b, opiekun - p. Joanna Sklarek
Agata Sabala - kl. 6c, opiekun - p. Joanna Sklarek
Katarzyna Rozwadowska - kl. 5a, opiekun - p. Anita Lewicka
Tatiana Podgórska - kl. 5c, opiekun - p. Aleksandra Szudy - Sojak
Joanna Drewniak - kl. 5a, opiekun - p. Anita Lewicka

KATEGORIA KITTENS (klasy 3 i 4):
Alicja Dudek - kl. 4a, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Aleksander Schubert - kl. 3c, opiekun - p. Monika Antonik
Bartłomiej Sakowski - kl. 3b, opiekun - p. Małgorzata Świtajska
Tytus Rączka - kl. 3b, opiekun - p. Małgorzata Świtajska
Hanna Skorwider - kl. 4b, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Maciej Paderewski - kl. 4a, opiekun - p. Aleksandra Karpińska
Karolina Troszczyńska - kl. 4b, opiekun - p. Aleksandra Karpińska

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy wiedzy a nauczycielom dziękujemy za trud włożony w przygotowania!