KADRA PEDAGOGICZNA 2016/2017

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

im. św. Jana Bosko

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Termin konsultacji

Termin konsultacji

po południu*

ks. mgr Mariusz Witkowski

Dyrektor

 

 

religia kl. 1A

mgr Lila Iglewska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych

 

 

dr Magdalena Lutowska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych GTS

urlop

mgr Katarzyna Piotrowska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych SPTS

urlop

ks. mgr Bartłomiej Chmielewski

Prefekt w GTS

pt. 11:50-12:35

pn. 15:30-16:30

Wychowawca kl. 1B, religia kl. 1B, 3A,B

ks. mgr Krzysztof Tylutki

Prefekt w SPTS

czw. 9:55-10:40

wt. 15:30-16:30

Religia kl. 2A,B

mgr Kacper Dembek

Wychowawca kl. 1A

wt. 10:50-11:35

śr. 16:20-17:20

matematyka kl. 1A,B, 2A,B

mgr Agnieszka Paczkowska

Wychowawca kl. 2A

pn. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

j. polski kl. 1A,B, 2A, 3A

mgr Aleksandra Szudy-Sojak

Wychowawca kl. 2B

czw. 11:50-12:35

śr. 15:30-16:30

j. angielski kl. 1A,B, 3A,B (gr. 1), 2A,B (gr. 2)

mgr Barbara Kowalska

Wychowawca kl. 3B

wt. 11:50-12:35

czw. 15:30-16:30

j. polski kl. 2B, 3B

mgr Iwona Duś

matematyka kl. 3B

wt. 10:50-11:35

śr. 15:30-16:30

mgr Małgorzata Kiełbasa

matematyka kl. 3A

wt. 9:00-9:45

śr. 15:30-16:30

mgr Maria Bigos

chemia

pn. 10:50-11:35

śr. 15:30-16:30

mgr Zbigniew Masłoń

fizyka

wt. 9:00-9:45

śr. 15:30-16:30

mgr Grażyna Piskorska

geografia

czw. 13:50-14:35

czw. 15:30-16:30

mgr Andrzej Sobieszczyk

historia

pn. 9:55-10:40

czw. 15:30-16:30

wos

mgr Ewa Fiałkowska

technika 2A,B

pn. 9:55-10:40

pn. 15:30-16:30

zajęcia artystyczne 1A,B

mgr Anita Lewicka

j. angielski kl. 2A (gr. 1)

pn. 12:50-13:35

pt. 15:30-16:30

mgr Alekandra Karpińska

j. angielski kl. 1A,B, 3A,B (gr. 2), 2AB (gr. 1)

wt. 9:00-9:45

pt. 15:30-16:30

lic Arkadiusz Stern

j. niemiecki

pt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Malwina Zegarra

j. hiszpański

pn. 15:30-16:30

pn. 15:30-16:30

mgr Piotr Pokutycki

muzyka 1A,B

pt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Aneta Pieńczykowska

plastyka 2A,B

czw. 11:50-12:35

wt. 15:30-16:30

mgr Hanna Rozynkowska

pedagog, wychowawca kl. 3A

wt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

wdż

mgr Maria Piwińska

informatyka 1A,B, 2A,B

pt. 9:55-10:40

pt. 14:35-15:30

mgr Dawid Barna

wf  (ch) 1A,B, 2A,B,3A,B

pn. 11:50-12:35

śr. 15:30-16:30

mgr Łukasz Szaflik

wf (dz) kl. 1A,B, 2A,B, 3A,B

czw. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

* pierwszy tydzień miesiąca po umówieniu min. 1 dzień wcześniej