KADRA PEDAGOGICZNA 2016/2017

Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego

im. św. Dominika Savio

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Termin konsultacji

Termin konsultacji

po południu*

ks. mgr Mariusz Witkowski

Dyrektor

 

 

mgr Lila Iglewska

Wicedyrektor

 

 

mgr Katarzyna Piotrowska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych SPTS

urlop

dr Magdalena Lutowska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych GTS

urlop

ks. mgr Krzysztof Tylutki

Prefekt w szkole podstawowej

pt. 11:50-12:35

pn. 15:30-16:30

Religia kl. 3a,b,c 4a,b,c, 5a,b,c

ks. mgr Bartłomiej Chmielewski

Prefekt w gimnazjum

czw. 9:55-10:40

wt. 15:30-16:30

Religia kl. 1a,b, 2a,b,c, 6a,b

mgr Małgorzata Tomaszewska

Wychowawca kl. 1a

pn. 9:55-10:40

wt. 15:30-16:30

wdż kl. 5a,b,c, 6a,b

mgr Małgorzata Poczyńska

Wychowawca kl. 1b

wt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Iwona Matyjasik

Wychowawca kl. 2a

pt. 9:55-10:40

wt. 15:30-16:30

mgr Magdalena Bednarczyk

Wychowawca k. 2b

wt. 9:00-9:45

pt. 15:30-16:30

mgr Agnieszka Górska

Wychowawca kl. 2c

wt. 9:55-10:40

wt. 15:30-16:30

mgr Małgorzata Zielińska

Wychowawca kl. 3a

wt. 9:55-10:40

śr. 15:30-16:30

mgr Paulina Czyryba-Otremba

Wychowawca kl. 3b

czw. 8:00-8:55

czw. 15:30-16:30

mgr Agnieszka Ingielewicz

Wychowawca kl. 3c

śr. 9:55-10:40

pn. 15:30-16:30

j. polski kl. 5c

mgr Andrzej Sobieszczyk

Wychowawca kl. 4a

pn. 9:55-10:40

czw. 15:30-16:30

historia kl. 4a, 6a,b

mgr Monika Rosół

Wychowawca kl. 4b

śr. 9:00-9:45

wt. 15:30-16:30

j. angielski kl. 1a, 3a, 4a,b

mgr Łukasz Szaflik

Wychowawca kl. 4c

czw. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

wf kl. 4c, 5a,c

mgr Malgorzata Kiełbasa

Wychowawca kl. 5a

wt. 9:00-9:45

śr. 15:30-16:30

matematyka kl. 4a,b, 5a,b,c

mgr Monika Mrowińska

Wychowawca kl. 5b

wt. 8:00-8:45

pt. 15:30-16:30

przyroda kl. 5a,b,c, 6a,b

mgr Katarzyna Orłowska

Wychowawca kl. 5c

śr. 9:00-9:45

pt. 15:30-16:30

historia kl. 4b,c, 5a,b,c

mgr Ewa Fiałkowska

Wychowawca kl. 6b

pn. 9:55-10:40

pn. 15:30-16:30

zajęcia techniczne kl. 4a,b,c, 5a,b,c, 6a,b

mgr Iwona Duś

Wychowawca kl. 6a

wt. 10:50-11:35

śr. 15:30-16:30

matematyka kl. 6a,b

mgr Agata Jędrzejewska

j. polski kl. 4a,c, 5a,b

śr. 8:00-8:55

wt. 15:30-16:30

logopeda

mgr Barbara Kowalska

j. polski kl. 6a,b

wt. 11:50-12:35

czw. 15:30-16:30

mgr Agnieszka Paczkowska

j. polski kl. 4b

pn. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Kacper Dembek

matematyka kl. 4c

wt. 10:50-11:35

śr. 16:20-17:20

mgr Marta Domagała-Patyk

przyroda kl. 4a,b,c

pn. 8:15-9:00

śr. 15:30-16:30

mgr Anita Lewicka

j. angielski kl. 2a, 4c, 5a,b,c

pn. 12:50-13:35

pt. 15:30-16:30

mgr Aleksandra Karpińska

j. angielski kl. 6a,b

wt. 9:00-9:45

pt. 15:30-16:30

mgr Małgorzata Świtajska

j. angielski kl. 1b, 2b,c, 3b,c

śr. 10:50-11:35

śr. 15:30-16:30

mgr Marta Ordon

j. niemiecki kl. 1a,b, 2a,b,c 3a,b,c

pt. 12:00-12:45

wt. 15:30-16:30

świetlica kl. 1a,b

lic Arkadiusz Stern

j. niemiecki kl. 4a,b,c, 5a,b,c, 6a,b

pt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Piotr Pokutycki

muzyka 4a,b,c, 5a,b,c, 6a,b

pt. 10:50-11:35

wt. 15:30-16:30

mgr Aneta Pieńczykowska

plastyka 4a,b,c, 5a,b,c, 6a,b

czw. 11:50-12:35

wt. 15:30-16:30

mgr Anna Walendziak

pedagog

śr. 15:30-16:30

śr. 15:30-16:30

mgr Maria Piwińska

zajęcia komp. kl. 4a,b,c, 5a,b,c, 6a,b

pt. 9:55-10:40

pt. 14:35-15:30

mgr Dawid Barna

wf  4a, 5b, wf (ch) kl. 6a,b

pn. 11:50-12:35

śr. 15:30-16:30

mgr Agnieszka Kostyra

wf 4b, wf (dz) kl 6a,b

śr. 11:50-12:35

śr. 15:30-16:30

mgr Magdalena Szewczyk

koordynator świetlicy

 

 

świetlica kl. 3a,b

mgr Katarzyna Murszewska

świetlica kl. 2c, 3c

 

 

mgr Joanna Pomianowska

świetlica 2a, 2b

 

 

mgr Aneta Rak

świetlica 5a,b,c, 6a,b

 

 

mgr Agata Rozwarska

logopeda

 

 

świetlica 4a,b,c

mgr Malwina Zegarra

j. hiszpański

pn. 15:30-16:30

pn. 15:30-16:30

* pierwszy tydzień miesiąca po umówieniu min. 1 dzień wcześniej