KADRA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2018/2019 

Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. ¶w. Dominika Savio
i Gimnazjum  Towarzystwa Salezjańskiego im. ¶w. Jana Bosko

 

Imię i nazwisko

Pełnione funkcje
/ nauczany przedmiot

Termin konsultacji

* Termin konsultacji po południu

ks. mgr Mariusz Witkowski

Dyrektor

Religia kl. 3A gim.

pn. - pt. w godzinch pracy,
po ustaleniu terminu w sekretariacie

ks. mgr Bartłomiej Chmielewski

Prefekt ds. wychowawczych
kl. 3,5,6a,6c i 3B gim.

Wychowawca kl. 3B gim.

Religia kl. 3,5,6a,6c i 3B gim.

pn. 14:45 - 15:30

pn. 14:45 - 15:30

ks. mgr Krzysztof Tylutki

Prefekt ds. wychowawczych
kl. 4,6b,7,8

Wychowawca kl. 4b

Religia kl. 4, 6b,7,8 i kl.3 gim.

wt. 9:55 – 10:40

pn. 14:45 – 15:30

mgr Małgorzata Tomaszewska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych kl. 1-4

WDŻ kl. 4-6

pn. - pt.
w godzinch pracy

dr Magdalena Lutowska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych kl. 5-8 i gimnazjum
Biologia kl.5, 8 i kl. 3 gim.

pn. - pt.
w godzinch pracy

mgr Anna Walendziak

Pedagog kl.1-5 SP

Wychowawca ¶wielicy kl. 1-3

w godz. pracy

pn. 16:30

mgr Hanna Rozynkowska

Pedagog kl. 6-8 SP i gim.

WDŻ kl. 7-8 i kl. 3 gim.  

w godz. pracy

dr Joanna Popławska

Psycholog SP i gimnazjum

 

mgr Iwona Matyjasik

Wychowawca kl. 1a

¶r. 10:50 – 11:35

¶r. 15:00

mgr Joanna Murszewska

Wychowawca kl. 1b

wt. 11:50 – 12:35

¶r. 14:50 – 15:35

mgr Małgorzata Zielińska

Wychowawca kl. 2a

pn. 11:50 - 12:35

wt. 15:00

mgr Agnieszka Górska

Wychowawca kl. 2b

czw. 9:00 – 9:45

wt. 14:35 - 15:15

mgr Joanna Tomczak

Wychowawca kl. 2c

¶r. 10:50 - 11:35

czw. 16:00

mgr Agnieszka Ingielewicz

Wychowawca kl. 3a

pt. 10:50 – 11:35

czw. 16:30 – 17:30

mgr Małgorzata Poczyńska

Wychowawca kl. 3b

pn. 10:50 - 11:35

pn. 14:00 - 15:00

mgr Małgorzata ¦witajska

J. angielski kl. 1, 2b, 3b

mgr Monika Rosół

Wychowawca kl. 6b

J. angielski kl. 2a, 2c, 3a, 6b

czw. 9:55 - 10:40

pn. 15:30 - 16:15

mgr Kamila Szarszewska

J. niemiecki kl. 1-3, kl. 7

pn. 14:00 - 14:30

pt. 17:00 - 17:30

mgr Michał Sokulski

Wychowawca ¶wietlicy kl. 1-3

Religia kl. 1-2

J. polski kl. 4b

¶r. 11:50 – 12:35

pn. 16:00 – 16:45

mgr Magdalena Lubańska-Skop

Wychowawca ¶wietlicy kl. 1-3

czw. 12:30 – 12:50

wt. 15:30

mgr Agata Jankowska

Koordynator ¶wietlicy
Wychowawca ¶wietlicy kl. 1-3

pn. 14:30 – 15:35

mgr Agata Rozwarska

Logopeda

mgr Agnieszka Paczkowska

Wychowawca kl. 4a

J. polski kl. 4a, 6b, 8a, kl. 3 gim.

¶r. 10:50 - 11:35

pn. 15:30 - 16:15

mgr Aleksandra Szudy-Sojak

Wychowawca kl. 4c

J. angielski kl. 4c, 6c, 7 i kl. 3 gim.

pn. 11:50 – 12:35

pn.-pt. po umówieniu się

mgr Aleksandra Karpińska

Wychowawca kl. 5a

J. angielski kl. 5a, 8 i kl. 3 gim.

¶r. 10:50 – 11:35

pn. 16:30 – 17:00-->

mgr Joanna Sklarek

Wychowawca kl. 5b

J. angielski kl. 4b, 5b, 5c, 6a

wt. 9:55 - 10:40

pn. 15:30

mgr Izabela Dobrzeniecka

Wychowawca kl. 5c

J. polski kl. 4c, 5, 7c

pn. 11:50 – 12:35

¶r. 15:30 – 16:15-->

mgr Andrzej Sobieszczyk

Wychowawca kl. 6a

Historia kl. 6a, 7, 8 i 3 gim.

Wos kl. 8 i kl. 3 gim.

pt. 9:00 - 9:55

wt. 14:45 - 15:30

mgr Agata Jędrzejewska

Wychowawca kl. 6c

J. polski kl. 6a, 6c, 7a, 7b, 8b

Logopeda

¶r. 11:50 - 12:35

wt. 15:30 - 16:30

mgr Małgorzata Kiełbasa

Wychowawca kl. 7a

Matematyka kl. 6a, 6b, 7a, 7b, 7c, 8b

wt. 9:00 - 9:45 - 14:35

¶r. 15:30 - 16:15

mgr Monika Mrowińska

Wychowawca kl. 7b

Przyroda kl. 4 i 6

Biologia kl. 7

pt. 9:55-10:40

pt. po umówieniu sie

mgr Anita Lewicka

Wychowawca kl. 7c

J. angielski kl. 4a, 7

czw. 8:00 - 8:45

pn. 15:30 - 16:15

mgr Marcin Lejman

Wychowawca kl. 8a

Matematyka kl. 5, 7a

Informatyka kl. 7b, 8a, 8b

Fizyka kl. 8a, 8b

¶r. 15:00 – 15:40

mgr Kacper Dembek

Wychowawca kl. 3A gim.

Matematyka kl. 4, 6c, kl. 3 gim.

wt. 9:00 - 9:45

pn 15:30 - 16:15

dr Katarzyna Piotrowska

J. angielski kl. 7, 8

lic. Arkadiusz Stern

J. niemiecki kl. 4, 6, 7, 8 i kl. 3 gim.

pt. 9:00 - 9:55

wt. 14:45 - 15:30

mgr Karol Kaczorek

J. niemiecki kl. 5

pt. 9:00 - 9:45

pt. 11:35 - 12:10

mgr Katarzyna Wawrzyniak

J. hiszpański kl. 7, 8 i kl. 3 gim.

mgr Piotr Mokwiński

Historia kl. 4, 5, 6b, 6c

czw. 12:50 - 13:35

czw. 14:45

mgr Mikołaj Dembek

Chemia kl. 7b, 7c, 8

wt. 10:50 - 11:35

pn. 16:20 - 16:50

mgr Maria Bigos

Chemia kl. 7a i kl. 3 gim.

pn. 10:50 - 11:35

¶r. 15:30 – 16:00

mgr Dorota Piórkowska

Terapia pedagogiczna

pn. 11:30 - 12:35

wt. 14:35 – 15:35

mgr Grażyna Piskorska

Geografia kl. 5, 7, 8 i kl. 3 gim.

wt. 12:35- 13:35

wt. 15:30

mgr Zbigniew Masłoń

Fizyka kl. 7 i kl. 3 gim.

¶r. 10:50 - 11:35

wt. 13:50

mgr Aneta Pieńczykowska

Plastyka kl. 4-7

Technika kl. 4-6

pt. 10:50 - 11:35

pt. 15:35

mgr Maria Piwińska

Informatyka, zajęcia komputerowe
kl.4-6, kl. 7a, 7c

¶r. 14:45 – 15:30

¶r. 14:45 – 15:30

mgr Piotr Pokutycki

Muzyka kl. 4-7

pn. 10:50 - 11:35

¶r. 15:30 – 16:00

mgr Dawid Barna

Wychowanie fizyczne
kl. 4a, 5a, 5c, 6a, 7, 8

Wychowanie fizyczne kl. 3 gim.

¶r. 10:50 - 11:35

czw. 15:35 - 16:25

mgr Agnieszka Kostyra

Wychowanie fizyczne
kl. 4b, 4c, 6b, 7, 8 7a, 7b, 7c

Wychowanie fizyczne kl. 3 gim.

mgr Zenon Lewandowki

Wychowanie fizyczne kl. 5b, 6c, 7

¶r. 11:50 - 12:35

¶r. 16:20 - 17:05

 

* pierwszy tydzień miesi±ca po umówieniu min. 1 dzień wcze¶niej