ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2019/2020

   KLASY 1 - 3

 

Forma zajęć

Klasy

Godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty "Małe obserwatorium"

1

12:50-13:35

1a

p. M. Poczyńska

Koło informatyczno-językowe

2

12:50-13:35

2a

p. M. Świtajska

Koło tenisa stołowego

3

12:50-13:35

aula

p. D. Barna

Matematyczne origami

3

12:50- 13:35

 6

p. A. Czarnomska

 Koło plastyczne

"0"

13:00- 13:45

2

p. A. Podlewska

 Koło Tovards YLE

3

13:50- 14:35

p. M. Antonik

 Koło szachowe - g. początkująca

1-3

13:50- 14:35

3b

p. A. Machaj

WTOREK

Koło Młodych Naukowców

2a

12:50- 13:35

18

p. I. Matyjasik

Koło Młodych Artystów

1

12:50- 13:35

1c

p. K. Murszewska

Robotyka - WeDo 1 Start

1

12:50- 13:35

1c

p. J. Mińko-Dobrzyńska

Koło rytmiczno-taneczne

"0"

13:00- 13:45

 2

p. A. Podlewska

Koło Młodych Naukowców

2b

13:50-14:35

2b

p. I. Matyjasik

Niemiecki na wesoło

2

14:45-15:30

p. K. Szarszewska

Koło szachowe - II rok nauki
Koło szachowe - III rok nauki

1-3

13:50 - 14:35
14:45-15:30

3b

p. A. Machaj

Koło piłkarskie

1-3

14:45-16:15

hala sportowa

p. M. Sokulski

ŚRODA

Koło kodowania

2 i 3

12:50-13:35

p. A. Małaszek

Koło rytmiczno-wokalne

2

12:50-13:35

2a

p. K. Krupska

Koło literacko-plastyczne

3

12:50-13.35

3a

p. D. Wiśniewska

Koło szachowe - I i II rok nauki

1-3

14:45 - 15:30

3b

p. A. Machaj

CZWARTEK

Star in the sky

1

12:50-13:35

p. M. Antonik

Robotyka WeDo 1 Start  

1

12:50-13:35

3b

p. J.Mińko-Dobrzyńska

Koło informatyczno-językowe

3

12:50-13:35

3a

p. M. Świtajska

PIĄTEK

Origami

1

12:50-13:35

1b

p. P. Czyryba-Otręba

Koło kodowania

1
2

12:50-13:35
13:50-14:35

p. A. Małaszek

Gry i zabawy teatralne

3

12:50-13:35

3c

p. J. Tomczak

 


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2019/2020
KLASY 4 - 8

 

Forma zajęć

Klasy

Godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

PONIEDZIAŁEK

Matematyka dla każdego

4

13:50 -14:35

5b

p. K. Dembek

Chemia doświadczalna

7-8

14:45 - 15:30

58

p. M. Dembek

Koło polonistyczno-teatralne

4a

13:50 - 14:35

4a

p. B. Kowalska

Koło rozwijające
Practice makes progress

8

14:45 - 15:30

48

p. A. Lewicka

Kółko plastyczne

6-7

14:45 - 15:30

p.plastyczna

p. A. Pieńczykowska

Secret studio

5

13:50 - 14:35

6a

p. J. Sklarek

Koło przygotowujące do konkursu z fizyki

8

14:45 - 15:30

58

p. N. Trojanowska

WTOREK

Jak polubić matematykę angielskiego  ""

4

13:50 -14:35

4b

p. K. Dembek

Koło polonistyczne (rozwijające)

7-8

15:30 - 16:15

p. A. Jędrzejewska

Koło historyczne
Koło historyczne - konkursowe

4-6
5

13:50 - 14:35
14:45 - 15:30

6b

p. P. Mokwiński

Biologia 1

7-8

7:15

s.31

p. M. Mrowińska

Biologia 2

4
5-6

13:50
14:45 - 15:30

4a
6b

p. M. Mrowińska

Koło "Poznaj świat"
Koło geograficzne

7

13:50 - 14:35
14:45 - 15:30

p. G. Piskorska-Fijołek

Koło historyczne

7 SP
7-8

15:35 - 16:20

57

p. A. Sobieszczyk

"Kinoteatr"

5-6

14:45 - 15:30

p. I. Dobrzeniecka

Koło "Spiel mit uns"

5

14:45 - 15:30

6c

p. A. Stern

ŚRODA

Koło chemiczne - konkursowe

7-8

13:50 - 15:30

58

p. M. Bigos

Koło matematyczne

6

14:45 – 15:30

s.6a

p. M. Lejman

Koło plastyczne

4-5

14:45 - 15:30

p.plastyczna

p. A. Pieńczykowska

Koło rozwijające - Towards FCE

7

13:50 - 14:35

49

p. K. Piotrowska

Koło gitarowe

1-8

14:45 - 15:30

23

p. A. Pokutycki

Towards PET

7

14:45 - 15:30

49

p. A. Szudy-Sojak

Koło fizyczne

7

14:45 - 15:30

58

p. N. Trojanowska

CZWARTEK

Piłka nożna

4-6

15:35 - 16:20

hala

p. D. Barna -

Koło teatralne

7-8

15:30 - 16:15

s.57

p. A. Jędrzejewska

Koło matematyczne

8

7:10- - 7:55

31

p. M. Kiełbasa

Koło konkursowe - j. niemiecki

8

14:45 - 15:30

8b

p. A. Stern

PIĄTEK

Oaza Dzieci Bożych

4-6

13:50 -14:35

ks. B. Chmielewski

Zajęcia kompensacyjne

5-6

13:50 -14:35

6c

p. I. Dobrzeniecka

J. polski - konkurs przedmiotowy

7-8

7:15 - 8:00

p. A. Jędrzejewska

Towards KET

13:45 - 14:30

p. A. Karpińska

INNE TERMINY

Koło fotograficzne

5-7

Raz w miesiącu
spotkanie w szkole + plener

p. M. Mrowińska

ks. M. Pudło