ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

Umowa Patronacka z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika

Miło nam poinformować o działaniach wynikających z Umowy Patronackiej wiążącej naszą szkołę z Wydziałem Filologicznym UMK.

Współpraca z UMK

W ramach tej współpracy, co roku organizujemy cykl ciekawych zajęć językowych przygotowywanych specjalnie dla naszych uczniów przez studentów pracujących pod kierunkiem metodyka mgr Krzysztofa Strzemeskiego. Zarówno idea zajęć na uniwersytecie jak i wyjątkowa ich forma – najróżniejsze gry językowe: „double”, „Monopoly”, „taboo”, wyścigi z czasownikami nieregularnymi i „strzelanki słownikowe” z użyciem różnorodnych rekwizytów, to świetna zabawa, wspaniała lekcja powtórkowa i doskonała możliwość sprawdzenia oraz wykorzystania swoich umiejętności językowych. Tego typu spotkania przynoszą dużą satysfakcję zarówno naszym uczniom jak i studentom prowadzącym zajęcia.

Cieszymy się, że cele Patronatu, takie jak: sprawowanie przez wydział opieki naukowo-dydaktycznej poprzez wspólne inicjatywy edukacyjne, wspieranie kształcenia młodzieży i studentów w celu zdobywania wiedzy oraz dobrego przygotowywania do pracy zawodowej, a także patriotyczne wychowanie młodzieży, nie są tylko suchymi zapisami, ale realizowanymi działaniami.

CLICK on CLIL – aktualności

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl