ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

eTwinning

Społeczność eTwinning

Uczniowie z klas 2-3 realizują międzynarodowe projekty eTwinning. Projekty znakomicie wspomagają rozwój lingwistyczny naszych dzieci oraz pokazują dobre praktyki wykorzystania nowoczesnych technologii. Pomagają tworzyć relacje międzykulturowe oraz rozwijają umiejętności współpracy, komunikacji i otwartości.

projekty etwinning

Nasza szkoła otrzymuje odznaki jakości, zarówno krajowe, jak i europejskie. Odznaki są przyznawane za innowacyjność w podejściu pedagogicznym, integrację z programem nauczania, komunikację i wymianę pomiędzy uczniami ze szkół partnerskich, współpracę w realizacji zadań, korzystanie z dowolnych form TIK i wreszcie udostępnienie rzetelnie udokumentowanych rezultatów.

Projekty eTwinning realizowane przez poszczególne klasy:

eTwinning – 2021/2022

Klasa 3a uczestniczy w projekcie „JOURNEY TO THE OTHER END OF THE WORLD”, w którym bierze udział 31 szkół z następujących krajów: Turcja, Włochy, Hiszpania, Azerbejdżan, Portugalia, Węgry, Rumunia, Serbia, Ukraina, Francja i Bułgaria.
Klasa 2c realizuje projekt „WE ARE EXPLORERS”, a ich projektowymi partnerami są rówieśnicy z dwóch greckich szkół, dwóch tureckich, szkoły podstawowej na Ukrainie i w Hiszpanii.

eTwinning – 2020/2021

eTwinning – 2019/2020

eTwinning – 2018/2019

eTwinning – 2017/2018

eTwinning – aktualności

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl