ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

I TY MOŻESZ TAM SIĘ UCZYĆ!

Spotkanie z Absolwentami


Jako że wcześniej uczniowie z L.O. IV nie mogli przyjść do naszej szkoły, aby opowiedzieć
ósmoklasistom o swojej ofercie edukacyjnej, uczynili to 3 kwietnia. Piotrek, Krzysiek i Antek to nasi absolwenci z 2022 roku, a obecnie uczniowie klasy uniwersyteckiej matematycznej oraz klasy biologiczno-chemicznej w liceum przy ul. Warszawskiej w Toruniu. Mówiąc o swoich klasach i o profilach, które szkoła proponuje na kolejny rok, nasi drodzy licealiści nie zapominali w swojej prezentacji, że szkoła to nie tylko nauka, ale i sport, integracja, czy liczne wyjazdy. Chłopcy podkreślili, że szkoła średnia rozwija umiejętności i wiedzę nabytą w szkole podstawowej. Stąd też ich apel do
tegorocznych ósmoklasistów o zapamiętywanie wielu rzeczy z bieżącego poziomu edukacyjnego celem łatwiejszego startu w liceum.
To kolejni wspaniali absolwenci SPTS, którzy pokazują, że tylko jeśli kochasz to, co robisz, to będziesz to robić wytrwale, a także będziesz o tym mówić z wielkim przekonaniem i pasją. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów, a ósmoklasistom – dużo wiary we własne siły i swój potencjał intelektualny. Uwierzcie, że szkoły średnie czekają właśnie na Was. Dacie radę!

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl