ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

Laboratoria Przyszłości – pracownia biologiczna

Pracownia biologiczna

Nasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości, który został ogłoszony i wprowadzony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

Nasza szkoła w ramach programu pracownię biologiczną wyposażyła w mikroskop z kamerą HD i możliwością mapowania na ekranie. Jak niezwykły świat kryje się w kropelce wody i ilu szczegółów nie dostrzega nasze oko, można się przekonać dopiero spoglądając w obiektyw mikroskopu 🔬🦠😯
Mikroskop z kamerą, który znajduje się w sali biologicznej umożliwia oglądanie preparatów przez wiele osób jednocześnie. Uzyskany obraz wyświetlany jest bowiem na monitorze komputera i tablicy, można go dodatkowo nagrywać i zapisywać.

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl