n Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

-->


KADRA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2020/2021 

Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio
 

 

Imię i nazwisko

Pełnione funkcje
/ nauczany przedmiot

Termin konsultacji

* Termin konsultacji po południu

ks. mgr Mariusz Witkowski

Dyrektor

pn. - pt. w godzinach pracy,
po ustaleniu terminu w sekretariacie

ks. mgr Bartłomiej Chmielewski

Prefekt ds. wychowawczych

Wychowawca kl. 6a

Religia

wt. 14:45 - 15:30

wt. 14:45 - 15:30

ks. mgr Mirosław Pudło

Prefekt ds. wychowawczych

Religia
Muzyka

wt. 9:55 - 10:40

pn. 14:45 - 15:30

mgr Małgorzata Tomaszewska

Wicedyrektor ds. dydaktycznych kl. 0-4

WDŻ kl. 4-6

pn. - pt.
w godzinch pracy

mgr Anna Maciejczak

Wicedyrektor ds. dydaktycznych kl. 5-8

pn.- pt.
w godzinch pracy

mgr Anna Walendziak

Pedagog SP

w godz. pracy

mgr Hanna Rozynkowska

Pedagog SP

WDŻ kl. 7-8  

w godz. pracy

mgr Agnieszka Podlewska

Wychowawca "zerówki"

śr. 10:00 - 11:00

czw. 13:35 - 14:30

mgr Monika Przybyszewska

Wychowawca kl. 1a

wt. 9:00 – 9:45

śr. 15:00 - 16:00

mgr Dorota Wiśniewska

Wychowawca kl. 1b

wt. 9:00 - 9:45

wt. 15:00 - 16:00

mgr Agata Małaszek

Wychowawca kl. 1c

pn. 13:35 - 14.35

śr. 11:50 - 12:35

mgr Małgorzata Poczyńska

Wychowawca kl. 2a

wt. 10:00 – 10:45

pn. 13:35

mgr Paulina Czyryba-Otremba

Wychowawca kl. 2b

pt. 8:00 - 8:45

pt. 14:00 - 14:50

mgr Katarzyna Murszewska

Wychowawca kl. 2c

pt. 9:00 - 9:45

czw. 15:00 - 15:45

mgr Iwona Matyjasik

Wychowawca kl. 3a

czw. 9:00 -10:45

czw. 15:00 -15:45

mgr Katarzyna Kim

Wychowawca kl. 3b

śr. 9:55 - 10:25

śr. 13:50 - 14:35

mgr Małgorzata Świtajska

J. angielski kl. 1-3

pt. 10:00 - 10:40

czw. 14:30 - 15:20

mgr Monika Antonik

J. angielski kl. 1-3

pt. 9:55 - 10:40

śr. 13:50 - 14:35

mgr Kamila Szarszewska

J. niemiecki kl. 1-3

czw. 10:35 - 11:20

wt. 15:30 - 16:15

dr Michał Sokulski

Wychowawca świetlicy kl. 4-6

Religia kl. 1-2

śr. 11:00 - 11:45

czw. 16:00 - 16:45

mgr Agata Jankowska

Koordynator świetlicy
Wychowawca świetlicy kl. 1-3

czw. 11:50 - 12:35

pn. 16:00 - 16:45

mgr Joanna Krohn

Wychowawca świetlicy kl. 1-3

pn. 11:50 - 12:35

wt. 16:00 - 16:45

mgr Anna Rozkowińska

Wychowawca świetlicy kl. 1-3

wt. 11:35 - 12.15

śr. 15:35 - 16:15

mgr Joanna Łaszczyk

Wychowawca świetlicy kl. 1-3

pn. 11:50 - 12:35

cz. 16:00 – 16:45

mgr Katarzyna Leszczyńska

Wychowawca świetlicy kl. 4-6

cz. 16:00 - 16:45

mgr Agata Rozwarska

Logopeda

czw. 12:00 - 12:45

wt. 15:30 - 16:15

mgr Sylwia Szczepańska-Chomik

Wychowawca kl. 4a

Język polski kl. 4-8

śr. 11:50 - 12:35

czw. 15:40 - 16:25

mgr Monika Mrowińska

Wychowawca kl. 4b

Biologia kl. 4-8

wt. 12:00 - 12:35

pt. 15:00 - 15:45

mgr Małgorzata Kiełbasa

Wychowawca kl. 4c

Matematyka

pn. 9:00 - 9:45

czw. 16:00 - 16:45

mgr Barbara Kowalska

Wychowawca kl. 5a

J. polski

wt. 10:50 - 11:35

czw. 13:50 - 14:35

mgr Marcin Lejman

Wychowawca kl. 5b

Matematyka, Informatyka

czw. 9:00 - 9:45

śr. 13:00 - 13:30

mgr Kacper Dembek

Wychowawca kl. 6b

Matematyka

pn. 9:55 -10:40

śr. 14:45 - 15:30

mgr Aleksandra Szudy-Sojak

Wychowawca kl. 6c

J. angielski

pt. 9:00 - 9:45

czw. 13:50 - 14:35

mgr Aleksandra Karpińska

Wychowawca kl. 7a

J. angielski

czw. 11:50 - 12:35

pn. 14:40 - 15:20

mgr Joanna Sklarek

Wychowawca kl. 7b

J. angielski

czw. 09:00 - 09:45

śr. 14:45 - 15:30

mgr Izabela Dobrzeniecka

Wychowawca kl. 7c

J. polski

pn. 10:50 - 11:35

czw. 10:50 - 11:30

mgr Andrzej Sobieszczyk

Wychowawca kl. 8a

Historia

Wos

czw. 12:50 - 13:35

czw. 15:30 - 16:15

mgr Grażyna Piskorska-Fijołek

Wychowawca kl. 8b

Geografia

pn. 12:40 - 13:35

pn. 15:30 - 16:15

mgr Agata Jędrzejewska

Wychowawca kl. 8c

J. polski, EDB

Logopeda

pn. 9:00 - 9:45

pt. 10:50 - 11:45

mgr Anita Lewicka

J. angielski

pt. 9:00 - 9:45

czw. 12:50 - 13.35

dr Katarzyna Piotrowska

J. angielski

pn. 13:50 - 14:20

pn. 18:00 - 19:00

lic. Arkadiusz Stern

J. niemiecki

czw. 12:50 - 13:35

wt. 15:45 - 16:30

mgr Piotr Mokwiński

Historia

wt. 9:55 - 10:40

wt. 14:35 - 15:20

mgr Mikołaj Dembek

Chemia

śr. 9:55 - 10:25

śr. 13:50 - 14:35

mgr Maria Bigos

Chemia

śr. 10:50 - 11:35

śr. 15:30 - 16:15

mgr Grażyna Piskorska-Fijołek

Geografia

pn. 12:40 - 13:35

pn. 15:30 - 16:15

mgr Natalia Trojanowska

Fizyka

pt. 9:55 - 10:40

pn. 14:45 - 15:30

mgr Aneta Pieńczykowska

Plastyka

Technika

czw. 11:50 - 12:35

wt. 14:45 - 15:30

mgr Dorota Humienna

Informatyka, zajęcia komputerowe

---

pt. 14:35 - 15:15

mgr Piotr Pokutycki

Muzyka

śr. 10:50 - 11:35

śr. 15:30 - 16:00

mgr Dawid Barna

Wychowanie fizyczne

.

śr. 11:50 - 12:35

pn. 15:30 - 16:15

dr Agnieszka Kostyra

Wychowanie fizyczne

pn. 13:35 - 14:00

śr. 9:55 - 10:40

mgr Zenon Lewandowki

Wychowanie fizyczne

śr. 10:50 - 11:35

śr. 15:35 - 16:15

 

* pierwszy tydzień miesiąca po umówieniu min. 1 dzień wcześniej