ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

Salezjańskie wakacje

Kolonie szkolne w Krakowie

W drodze na odpoczynek odwiedziliśmy Mamę na Jasnej Górze. Wszystkich Was i nasze wakacje oddajemy Jej matczynej opiece!

W czasie kolonii dzień spędziliśmy w Energylandii. Każdy mógł dostosować zabawę do możliwości swojego błędnika…oprócz wychowawców. Byliśmy w termach w Białce Tatrzańskiej, wieczorem obejrzeliśmy film w kinie. Zwiedzaliśmy Wawel i korzystaliśmy z atrakcji parku Lema. Bonus dla wytrawnych i wytrwałych miłośników Wawelu: wieczorne zwiedzanie skarbca i zbrojowni, a potem piękne widowisko na dziedzińcu zamku.

Pięknie wszystko uczyniłeś Panie! Sprawdziliśmy to w czasie wyprawy do Doliny Pięciu Stawów przez Próg Stawiarski obok wodospadu Siklawy. Pomimo trudów, przeciwności i zmęczenia doszliśmy wszyscy. Dzieciaki są mocarzami. Żadne wyzwanie nie jest już im straszne! Pięknie było!

Poniżej 130 metrów pod ziemią rozegrała się niezwykła przygoda. Kopalnia Soli w Wieliczce okazała się dla nas bardzo gościnna. Zlizanej i wypitej soli nikt nie zliczy. Na zakończenie trochę ochłody w aquapark Kraków.

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl