ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

Spływ rzeką Piławą

8.06 – 10.06. 2022 r.

Klasy 7 i 8 biorą udział w spływie kajakowym malowniczą rzeką Piławą. Na trasie spotyka ich wiele niespodzianek, takich jak bobrze tamy, przewrócone drzewa i atakujące łabędzie. Ks. Dyrektor ratuje z najtrudniejszych opresji tych, którzy utkną na większych konarach. 
Z pełnym poświęceniem – przy wsparciu opiekunów – poszukują suchego drewna na ognisko. Pan Dawid w tym celu wciela się nawet w rolę Tarzana.

Popołudniami w ramach relaksu zażywają kąpieli w basenie.

Nasi kajakarze przeżyli kolejny dzień pełen wrażeń. Choć nie było między nimi Małego Księcia, udało im się oswoić lisa Zbyszka, który okazał się Jagienką, wynoszącą zapasy kiełbasy dla potomstwa. Chytruska, łasiła się nawet na Nutellę. Przypomniała im również dlaczego tak ważne jest budowanie więzi: ,,Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować”. W drodze powrotnej nawiedzili Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Pojechali do Szkoły Salezjańskiej w Pile, by towarzyskim meczem uświetnić 25-lecie jej założenia. To były niezapomniane chwile i wspaniały czas, gdy się wzajemnie potrzebowali!

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl