ul. Św. Jana Bosko 1, 87-100 Toruń, PL

Rok szkolny 2011/2012

Najwyższe wyniki egzaminu gimnazjalnego 2012

Kolejny rok wyniki naszych uczniów mieszczą się w 9 najwyższym staninie, są najwyższe wśród szkół salezjańskich oraz przekraczają wyniki krajowe o 20-30%. J. polski – 85,2%; historia i wos – 81,9%; matematyka – 79,6%; p. przyrodnicze – 68,7%; j. angielski p. podstawowy – 88,8%; j. angielski p. rozszerzony – 80,7%. Najwyższe wyniki uzyskali: N. Lielbriedis-Woźniak, K. Kuczaba, D. Różycka, F. Lewandowski, D. Wydorska.

Najwyższe wyniki Sprawdzianu Kompetencji Szóstoklasistów 2012

Tegoroczny wynik Salezjańskiej Szkoły Podstawowej wynosi 30,64 i jest o ponad 8 punktów wyższy od średniego krajowego. Nasi uczniowie już siódmy rok z rzędu uzyskują wyniki mieszczące się w 9 – najwyższym stopniu skali staninowej. Jesteśmy wśród 4% szkół w Polsce z najwyższymi wynikami, na trzecim miejscu w województwie i na pierwszym wśród Szkół Salezjańskich. Gratulujemy uczniom i nauczycielom sukcesu!

Wyniki OBUT 2012 klas trzecich

W maju uczniowie klas 3 a i 3 b zmierzyli się z Ogólnopolskim Badaniem Umiejętności Trzecioklasistów przgotowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Uczniowie najpierw przez 45 minut pisali j. polski, potem rozwiązywali zadania z matematyki. Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Gratulujemy!

Wyniki Ogólnopolskiego Sprawdzianu Trzecioklasisty 2012

W kwietniu uczniowie klas trzecich pisali Ogólnopolski Sprawdzian Trzecioklasisty. Osiągnęli bardzo wysokie wyniki znacznie przewyższające średnią województwa i Polski – 37,35 punktów na 40 możliwych. Trzecioklasistów przygotowywały panie A. Górska i I. Matyjasik. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach nauki.
Wyniki – źródło OPERON

WAŻNE STRONY

NA SKRÓTY

realizacja Wordpress pre.com.pl