Salezjanie
87-100 Toruń
ul. św. Jana Bosko 1
tel. 56 648 64 16

Konkursy Przedmiotowe KO (szkoła podstawowa) 2020/2021

-->
Konkurs, regulamin
Etap rejonowy
Finał
Laureaci i finaliści
j. polski Paulina Grochowska, Emilia Kinder, Marcelina Olejnik, Łucja Szkulmowska, Tatiana Podgórska Tatiana Podgórska, Emilia Kinder, Marcelina Olejnik, Łucja Szkulmowska Laureatki: Tatiana Podgórska, Emilia Kinder, Marcelina Olejnik, Łucja Szkulmowska
matematyka Marianna Dobrzeniecka, Agata Białęcka, Jerzy Gil, Tomasz Łuczak, Gustaw Korecki, Łucja Szkulmowska, Damian Gabor, Mateusz Wołk, Olga Idziak, Stanisław Neumann Agata Białęcka, Jerzy Gil, Tomasz Łuczak, Gustaw Korecki, Łucja Szkulmowska, Damian Gabor, Mateusz Wołk, Olga Idziak, Stanisław Neumann Laureaci:Agata Białęcka, Łucja Szkulmowska,
Finaliści: Damian Gabor, Jerzy Gil,
Olga Idziak,
Gustaw Korecki,
Tomasz Łuczak, StanisławNeumann,
Mateusz Wołk
fizyka Kacper Komorek, Jan Radkiewicz, Gustaw Korecki, Mateusz Wołk, Tomasz Łuczak, Łucja Szkulmowska Łucja Szkulmowska, Jan Radkiewicz Laureaci: Łucja Szkulmowska, Jan Radkiewicz
matematyka 16 uczniów Agata Białęcka Finaliści:
Agata Białęcka
geografia Piotr Adamczyk,
Jan Górski
Jan Górski Finalista: Jan Górski
biologia Agata Mrowińska, Kacper Komorek, Stanisław Neumann Kacper Komorek, Agata Mrowińska Laureaci: Agata Mrowińska, Kacper Komorek
chemia Gustaw Korecki, Tomasz Łuczak, Emilia Kinder, Mateusz Wołk, Kacper Komorek Emilia Kinder Laureatka:
Emilia Kinder
historia Łukasz Głuchowski, Joachim Warta, Jan Górski, Antoni Lubiński Antoni Lubiński, Łukasz Głuchowski, Jan Górski, Joachim Warta Laureaci: Antoni Lubiński, Łukasz Głuchowski, Jan Górski
Finalista: Joachim Warta
j. angielski Ciałowicz Michał, Paulina Grochowska, Gustaw Korecki, Zofia Korolko, Aleksandra Lutowska, Lea Oliver, Emilia Warlikowska, Agata Białęcka, Tadeusz Zakrzewski Michał Ciałowicz , Paulina Grochowska, Gustaw Korecki, Zofia Korolko, Aleksandra Lutowska, Emilia Warlikowska, Agata Białęcka, Tadeusz Zakrzewski Laureatka: Paulina Grochowska
Finaliści: Michał Ciałowicz , Gustaw Korecki, Zofia Korolko, Aleksandra Lutowska, Emilia Warlikowska, Agata Białęcka, Tadeusz Zakrzewski
j. hiszpański Marianna Dobrzeniecka, Marcelina Lenkiewicz, Marcelina Olejnik Marianna Dobrzeniecka, Marcelina Olejnik Laureatki: Marianna Dobrzeniecka, Marcelina Olejnik
j. niemiecki Zofia Korolko, Maya Sudbrink,Kalina Wajkert, Nastasja Ostrowski, Agata Białęcka Zofia Korolko, Maya Sudbrink,Kalina Wajkert, Nastasja Ostrowski, Agata Białęcka Laureatka: Nastasja Ostrowski
Finalistka: Zofia Korolko, Maya Sudbrink,Kalina Wajkert, Agata Białęcka
j. rosyjski Anna Kyrychenko --- ---